LOKALIZACJA

TYP

TRANSAKCJA

 
Pokaż wszystkie oferty ( 859 )
Powrót

Ogłoszenia nieruchomości domy działki mieszkania Agencja Nieruchomości Soley Rybnik Żory Śląsk

SZUKAJ OFERTY NR:

Strona 1 z 86. Maksymalnie: 10 ofert na stronie.

Następna strona

Oferta nr:
C1422


Ogłoszenie

MIESZKANIE (ZABRZE, ŚLĄSKIE)

Cena: 98 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 2-pokojowe

Małe , nie znaczy niewygodne !!! Wręcz przeciwnie !!! Proponujemy dziś funkcjonalne , ustawne , a przede wszystkim tanie mieszkanie na pograniczu Zabrza i Gliwic. Idealna lokalizacja dla osób pracujących , świetna komunikacja z miastami ościennymi . Mieszkanie o powierzchni 36m2 , z dodatkowo zamykanym holem dla dwóch lokatorów . Nieruchomość po kapitalnym remoncie , po wymianie stolarki drzwiowej i okiennej, wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych , instalacji . Dwa niezależne pokoje , kuchnia , łazienka z wc , przedpokój . Na wyposażeniu pozostaje zabudowa kuchni , przedpokoju , szafa typu Komandor w małym pokoju . Ciepła woda z sieci , ogrzewanie - piece akumulacyjne z regulacją temperatury (koszt zużycia prądu ok.150zł/2 m-ce) . Czynsz ok.330zł / m-c , odrębna własność . Istnieje możliwość zakupu garażu murowanego w pobliżu domu za ok.16.000zł . Nr oferty w biurze c-1422 . Zapraszamy do biura oraz na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 KONTAKT: tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487 Nr licencji 5789 Nr licencji 20288 NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pełnimy rolę mediatora w kontaktach pomiędzy Sprzedającym a Kupującym .

wiecej informacji

Oferta nr:
C1421


Ogłoszenie

MIESZKANIE (GLIWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 98 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 2-pokojowe

Małe , nie znaczy niewygodne !!! Wręcz przeciwnie !!! Proponujemy dziś funkcjonalne , ustawne , a przede wszystkim tanie mieszkanie na pograniczu Gliwic i Zabrza. Idealna lokalizacja dla osób pracujących , świetna komunikacja z miastami ościennymi . Mieszkanie o powierzchni 36m2 , z dodatkowo zamykanym holem dla dwóch lokatorów . Nieruchomość po kapitalnym remoncie , po wymianie stolarki drzwiowej i okiennej, wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych , instalacji . Dwa niezależne pokoje , kuchnia , łazienka z wc , przedpokój . Na wyposażeniu pozostaje zabudowa kuchni , przedpokoju , szafa typu Komandor w małym pokoju . Ciepła woda z sieci , ogrzewanie - piece akumulacyjne z regulacją temperatury (koszt zużycia prądu ok.150zł/2 m-ce) . Czynsz ok.330zł / m-c , odrębna własność . Istnieje możliwość zakupu garażu murowanego w pobliżu domu za ok.16.000zł . Nr oferty w biurze c-1421 . Zapraszamy do biura oraz na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 KONTAKT: tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487 Nr licencji 5789 Nr licencji 20288 NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pełnimy rolę mediatora w kontaktach pomiędzy Sprzedającym a Kupującym .

wiecej informacji

Oferta nr:
C1420


Ogłoszenie

MIESZKANIE (GLIWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 97 500,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 2-pokojowe

Ustawne w SUPER CENIE !!! Ligota Łabędzka , wokół mnóstwo zieleni , łąki , pola . Mieszkanie dwupokojowe blisko strefy ekonomicznej . Powierzchnia 41m2 , pokoje niezależne , kuchnia z oknem , łazienka z wc, przedpokój , przynależna piwnica , suszarnia , wózkownia , rowerownia . Ogrzewanie wspólne dla całego budynku , wliczone w czynsz , który dla 5-cio osobowej rodziny wynosi około 300zł / m-c . Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego , ocieplonego bloku . Istnieje możliwość wynajmu lub zakupu garażu murowanego blisko budynku . Polecamy , takie okazje nie trafiają się często . Nr oferty w biurze c-1420 . Zapraszamy do biura oraz na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 KONTAKT: tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487 Nr licencji 5789 Nr licencji 20288 NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pełnimy rolę mediatora w kontaktach pomiędzy Sprzedającym a Kupującym .

wiecej informacji

Oferta nr:
A1741


Ogłoszenie

DZIAŁKA (MIZERÓW, ŚLĄSKIE)

Cena: 63 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: mieszkaniowa

TANIEJ NIE KUPISZ!! DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEZEROWIE O POWIERZCHNI 2453 m2!!! Działka o powierzchni 2453 m2 w kształcie prostokąta, umiejscowiona na terenie o płaskim ukształtowaniu. Działka usytuowana w cichej, spokojnej części Mizerowa, wśród nowopowstałych domów jednorodzinnych a jednocześnie w niedalekiej odległości od głównego węzła komunikacyjnego. Media takie jak energia elektryczna, wodociąg komunalny, oraz gaz znajdują się w granicy działki. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego powyższa działka znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. W pobliżu szkoła, przedszkole, gimnazjum, przychodnia, kościół i pozostała bogata infrastruktura. Działka częściowo ogrodzona. Oferujemy naszym Klientom bezpłatną pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Ponadto proponujemy bezpieczne i sprawne przejście przez cały proces zakupu aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. Polecamy i zapraszamy do bliższej prezentacji! KONTAKT: Agencja Nieruchomości "SOLEY" 44-240 Żory, Os. Korfantego PU-10 tel. 32 43-47-494, kom. 607-46-15-94 zory@soley.nieruchomosci.pl, www.soley.nieruchomosci.pl nr licencji 2487.

wiecej informacji

Oferta nr:
A1740


Ogłoszenie

MIESZKANIE (ŻORY, ŚLĄSKIE)

Cena: 153 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 3-pokojowe

SUPER OFERTA ! DOBRA CENA! NAJLEPSZA LOKALIZACJA - cóż więcej trzeba przy wyborze mieszkania? ZADBANE, niewymagające nakładów finansowych o powierzchni użytkowej 56 m2. Os. Sikorskiego. Niski blok. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z salonem, dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Na podłodze położono panele oraz kafle. Na ścianie tapety oraz nowe panele w przedpokoju. Nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Nowe okna PCV i parapety. Czysta klatka zabezpieczona domofonem. Duży parking. Łazienka po remoncie. Instalacje po wymianie. Wykafelkowany balkon. Wyposażenie do uzgodnienia. WARTO ZOBACZYĆ- PREZENTACJA NIC NIE KOSZTUJE. A MOŻE WŁAŚNIE TO JEST MIESZKANIE, KTÓREGO SZUKASZ!!!CENA DO NEGOCJACJI! Oferujemy naszym Klientom bezpłatną pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Ponadto proponujemy bezpieczne i sprawne przejście przez cały proces zakupu aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. KONTAKT: Agencja Nieruchomości "SOLEY"44-240 Żory, Os. Korfantego PU-10 tel. 32 43-47-494, kom. 607-46-15-94 zory@soley.nieruchomosci.pl, www.soley.nieruchomosci.pl nr licencji 2487

wiecej informacji

Oferta nr:
C1419


Ogłoszenie

DOM (GLIWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 690 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: bliźniaczy

Gliwice , okolice Brzezinki !!! Komfortowy, umeblowany dom w zabudowie bliżniaczej . Dwukondygnacyjny , o pow. około 150m2 . Posadowiony na uroczej działce o pow.1300m2 . Pięć pokoi , słoneczna , duża kuchnia , dwie łazienki, wc , taras . Ogrzewanie CO olejowe . Doskonała lokalizacja , 5 km do ścisłego centrum , blisko strefy ekonomicznej . Na posesji znajduje się garaż i budynek gospodarczy. Nr oferty w biurze c-1419 . Zapraszamy do biura oraz na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 KONTAKT: tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487 Nr licencji 5789 Nr licencji 20288 NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pełnimy rolę mediatora w kontaktach pomiędzy Sprzedającym a Kupującym .

wiecej informacji

Oferta nr:
C1418


Ogłoszenie

DOM (KNURÓW, ŚLĄSKIE)

Cena: 350 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: wolnostojący

Knurów !!! Dom wolnostojący, podpiwniczony z lat 70 o powierzchni 127m2 . Na parterze: duży pokój, kuchnia oraz WC, na piętrze: dwa niezależne pokoje - w tym jeden z balkonem, łazienka z WC. Stan techniczny dobry - 8 lat temu przeprowadzono remont . Działka o powierzchni 750m2 ładnie zagospodarowana . Bardzo dobra lokalizacja , dzielnica domów jednorodzinnych . Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: nr 921 oraz nr 924 , istnieje też połączenie z z drogą krajową DK 78 . W obrębie miasta usytuowany jest też jeden z węzłów autostrady A1. Oferta godna polecenia . Nr oferty w biurze c-1418 . NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. KONTAKT: Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 Zapraszamy na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487

wiecej informacji

Oferta nr:
C1417


Ogłoszenie

DOM (PYSKOWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 350 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: wolnostojący

Piękny dom w uroczej , cichej miejscowości Kopienice , oddalonej o około 10 km od Pyskowic !!! Dom w stanie surowym zamkniętym , do wykończenia według własnego uznania . Zgodnie z obecnym projektem przewidziane jest pięć pokoi , kuchnia z oknem , dwie łazienki , garderoba , taras , garaż w bryle budynku . Media: woda , prąd - do podłączenia , blisko budynku . Powierzchnia domu to 147m2 , działka o powierzchni 830m2 ładnie utrzymana . Całość sprawia bardzo przyjemne i pozytywne wrażenia . Dla konkretnego klienta możliwość negocjacji ceny . Istnieje możliwość przyjęcia w rozliczeniu mieszkania . Nr oferty w biurze c-1417 . NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. KONTAKT: Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 Zapraszamy na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487

wiecej informacji

Oferta nr:
C1416


Ogłoszenie

DOM (SOŚNICOWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 680 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: wolnostojący

Oaza spokoju ? Tak !!! Kontakt z naturą ? Tak !!! Bezpieczeństwo ? Tak !!! Komfort i wygoda ? Tak !!! To wszystko zagwarantuje piękny , klasyczny dom w pobliżu parku krajobrazowego w Sośnicowicach !!! Dom o powierzchni 245m2 , mieszkalnej 172m2 oddany do użytku w 2000 roku . Parter zajmuje salon z kominkiem połączony z kuchnią i jadalnią , z salonu jest wyjście na taras , pokój , spiżarka oraz łazienka . Na piętrze są trzy sypialnie , w tym jedna z balkonem oraz pokój łazienkowy . Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku . Ogrzewanie domu elektryczne , podłogowe ( dwie taryfy ) oraz kominkowe z nawiewem . Dom posadowiony na zadbanej działce o powierzchni 1250m2 . Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych , do natychmiastowego wprowadzenia się . Nr oferty w biurze c-1416 . NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. KONTAKT: Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 Zapraszamy na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487

wiecej informacji

Oferta nr:
C1415


Ogłoszenie

DOM (SOŚNICOWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 520 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: wolnostojący

Piękny , duży dom w Sośnicowicach !!! 5 minut samochodem do strefy ekonomicznej , 10 minut do centrum handlowego Arena w Gliwicach . Przeszedł gruntowny remont w 1996 roku łącznie z wymianą dachu . Dom trzykondygnacyjny o powierzchni całkowitej około 250m2 , mieszkalnej 170m2 . Na parterze dwa salony , kuchnia , łazienka , pierwsze piętro to trzy pokoje plus garderoba składająca sie z dwóch pomieszczeń ( do wykorzystania jako pokoje ), łazienka , balkon , część poddaszową zajmuje olbrzymi pokój , FUNKCJONUJĄCA SAUNA , wc . Do budynku przylega garaż dwustanowiskowy oraz kotłownia . Ogrzewanie CO węglowe , zupełnie nowy piec dwuobiegowy . W niedalekiej okolicy przedszkole , szkoła podstawowa , gimnazjum . Miejsce dobrze skomunikowane z centrum Gliwic , kursuje autobus KZK GOP , w pobliżu wjazd na autostradę A4 . Oferta godna polecenia . Nr oferty w biurze c-1415 . NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. KONTAKT: Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 Zapraszamy na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487

wiecej informacji

Następna stronaSzukaj oferty numer: 

Jeżeli chcesz być powiadamiany o nowościach na naszej stronie w naszej ofercie wpisz swój e-mail w poniższe pole i naciśnij 'OK'.

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI SOLEY
www.soley.nieruchomosci.pl
rybnik@soley.nieruchomosci.pl lub zory@soley.nieruchomosci.pl
tel./fax: 32 42 31 139 (Rybnik) lub 32 43 47 494 (Żory)
Powered by Whizz.pl
---2006---