LOKALIZACJA

TYP

TRANSAKCJA

 
Pokaż wszystkie oferty ( 871 )
Powrót

Ogłoszenia nieruchomości domy działki mieszkania Agencja Nieruchomości Soley Rybnik Żory Śląsk

SZUKAJ OFERTY NR:

Strona 1 z 88. Maksymalnie: 10 ofert na stronie.

Następna strona

Oferta nr:
C1400


Ogłoszenie

MIESZKANIE (GLIWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 199 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 3-pokojowe

PRZESTRONNE , USTAWNE , ZADBANE - to tylko niektóre przymiotniki , których można użyć opisując poniższe mieszkanie !!! Gliwice - Sośnica , okolice Wiślanej i Jesiennej . Mieszkanie o powierzchni 63m2 . Trzy niezależne pokoje , kuchnia z oknem , łazienka z kabiną prysznicową , osobne wc , przedpokój z zabudowaną szafą , balkon , przynależna piwnica . Usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku , w stanie technicznym do odświeżenia . Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej . Czynsz około 450zł / m-c , odrębna własność . Lokalizacja mieszkania zapewnia łatwy dostęp do najpotrzebniejszych obiektów użyteczności publicznej , a także możliwość spacerów po uroczej , zielonej okolicy . Nr oferty w biurze c-1400 . Zapraszamy do biura oraz na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 KONTAKT: tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487 Nr licencji 5789 Nr licencji 20288 NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pełnimy rolę mediatora w kontaktach pomiędzy Sprzedającym a Kupującym .

wiecej informacji

Oferta nr:
C1399


Ogłoszenie

MIESZKANIE (GLIWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 86 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 1-pokojowe

Rewelacyjna okazja !!! Gliwice - Sośnica !!! Mieszkanie z garażem i w niedalekiej przyszłości z ogrzewaniem z miasta za 86.000zł !!! Duża kawalerka z bardzo dobrym układem pomieszczeń . Powierzchnia 34m2 . Przedpokój , łazienka z wc , z jednej strony pokój , z drugiej kuchnia . Ogrzewanie na chwilę obecną elektryczne (licznik dwutaryfowy) , ale do 2017 roku będzie CO miejskie . Mieszkanie w stanie do odświeżenia , na podłogach panele , na ścianach gładzie . Na wyposażeniu pozostają meble kuchenne . Czynsz około 200zł / m-c , odrębna własność . Do mieszkania przynależy garaż blaszany znajdujący się obok budynku . Polecamy , bo warto . Nr oferty w biurze c-1399 . Zapraszamy do biura oraz na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 KONTAKT: tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487 Nr licencji 5789 Nr licencji 20288 NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pełnimy rolę mediatora w kontaktach pomiędzy Sprzedającym a Kupującym .

wiecej informacji

Oferta nr:
C1398


Ogłoszenie

MIESZKANIE (GLIWICE, ŚLĄSKIE)

WYNAJEM
Czynsz: 1 300,00 PLN
Rodzaj nieruchomości: 3-pokojowe

Zadbane , ustawne do wynajęcia !!! Gliwice - Sośnica , okolice Wiślanej , Przyszłości . Umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku . Powierzchnia 48m2 , trzy niezależne pokoje , kuchnia z oknem , łazienka z wc , przedpokoj , balkon . Ogrzewanie z sieci miejskiej , ciepła woda z junkersa . Preferowany dłuższy wynajem , dla spokojnych osób . Koszt wynajmu : 1300zł / m-c plus media , wymagana kaucja zwrotna . Nr oferty w biurze c-1398 . Zapraszamy do biura oraz na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 KONTAKT: tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487 Nr licencji 5789 Nr licencji 20288 NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pełnimy rolę mediatora w kontaktach pomiędzy Sprzedającym a Kupującym .

wiecej informacji

Oferta nr:
C1397


Ogłoszenie

MIESZKANIE (GLIWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 168 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 3-pokojowe

Urocze , zadbane mieszkanie w Gliwicach - Sośnicy . Zlokalizowane w okolicach ulic : Wiślana , Przyszłości . Usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku . Powierzchnia 48m2 . Trzy niezależne pokoje , kuchnia z oknem , łazienka z wc , przedpokój , balkon , przynależna piwnica . Mieszkanie w stanie do odświeżenia . Na podłogach panele i kafle , na ścianach tapety i gładzie . Ogrzewanie CO miejskie , ciepła woda z junkersa . Umeblowanie do uzgodnienia . Czynsz około 360zł / m-c . Status mieszkania - spółdzielcze własnościowe . Nr oferty w biurze c-1397 . Zapraszamy do biura oraz na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 KONTAKT: tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487 Nr licencji 5789 Nr licencji 20288 NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pełnimy rolę mediatora w kontaktach pomiędzy Sprzedającym a Kupującym .

wiecej informacji

Oferta nr:
C1396


Ogłoszenie

MIESZKANIE (GLIWICE, ŚLĄSKIE)

Cena: 165 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 2-pokojowe

Nie masz czasu i ochoty na remont , malowanie , odświeżanie ? Proponujemy Ci mieszkanie, w którym jeszcze nikt nie mieszkał !!! Pierwsze piętro kamienicy usytuowanej na cichej , nieprzejezdnej uliczce na Zatorzu w Gliwicach . Powierzchnia 44m2 , dwa ustawne , niezależne pokoje , duża kuchnia z oknem i balkonem , łazienka z wc i kabiną prysznicową z hydromasażem , przedpokoj , przynależna piwnica oraz komórka na podwórku . W mieszkaniu wszystko nowe . Na wyposażeniu pozostaje widoczna na zdjęciu zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD na gwarancji . Wystarczy umeblować pokoje i można mieszkać . Ogrzewanie i ciepła woda z nowego , oszczędnego pieca gazowego , dwufunkcyjnego z zamknietą komorą spalania . Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do wszelkich obiektów użyteczności publicznej , jak również znakomitą komunikację z miastami ościennymi . Dużą zaletą jest także niski czynsz - około 200zł / m-c . Mieszkanie stanowi odrębną własność . POLECAMY !!! Nr oferty w biurze c-1396 . Zapraszamy do biura oraz na Naszą stronę internetową: www.soley.nieruchomosci.pl Agencja Nieruchomości "SOLEY", Gliwice, ul. Wysoka 8-10, lokal nr 3 KONTAKT: tel. 32 230-26-68, kom. 784-585-799 e-mail:  gliwice@soley.nieruchomosci.pl Nr licencji 2487 Nr licencji 5789 Nr licencji 20288 NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu, aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pełnimy rolę mediatora w kontaktach pomiędzy Sprzedającym a Kupującym .

wiecej informacji

Oferta nr:
B1718


Ogłoszenie

DOM (ORZESZE, ŚLĄSKIE)

Cena: 449 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: wolnostojący

*** ATRAKCYJNY, RODZINNY DOM W ORZESZU *** Bardzo ładny dom wybudowany na bazie klasycznego projektu o pow. 164 m2 na działce o łącznej powierzchni (z drogą dojazdową) 1155 m2. Budynek z 2005r, bez piwnic, docieplony, otynkowany z dachem dwuspadowym, pokrytym dachówką ceramiczną. Parter tworzą: przestronny hall, salon, kuchnia i zaplecze. Piętro składa się z czterech niezależnych pokoi, garderoby i dużej łazienki. Bardzo spokojne miejsce, ale świetnie skomunikowane: z drogą Katowice – Wisła. W pobliżu jest centrum handlowo-usługowe, szkoła itp. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!!NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez procedurę zakupu aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Zapewniamy przygotowanie stanu prawnego oraz skompletowanie dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. KONTAKT: Agencja Nieruchomości SOLEY, Rybnik ul. Kościuszki 59 tel./fax 32 42-31-139, kom. 607-46-15-92 rybnik@soley.nieruchomosci.pl www.soley.nieruchomosci.pl nr licencji 5789

wiecej informacji

Oferta nr:
A1724


Ogłoszenie

DZIAŁKA (CHYBIE, ŚLĄSKIE)

Cena: 56 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: mieszkaniowa

SUPER OKAZAJA! 3 DZIAŁKI BUDOWLANE W CHYBIU ZABŁOCIU!! W CENIE 56000 PLN ZA 1050 m2, 58000 PLN ZA 1080 m2 i 81000 PLN ZA 1563 m2. Ukształtowanie terenu płaskie. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego powyższe działki znajdują się w terenie oznaczonym symbolem MNU - tj. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usługowa. W granicy znajdują się następujące media: energia elektryczna, wodociąg komunalny, gaz. Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną. Blisko do wszelakiej komunikacji i infrastruktury. Oferujemy naszym Klientom bezpłatną pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Ponadto proponujemy bezpieczne i sprawne przejście przez cały proces zakupu aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. KONTAKT: Agencja Nieruchomości "SOLEY" 44-240 Żory, Os. Korfantego PU-10 tel. 32 43-47-494, kom. 607-46-15-94 zory@soley.nieruchomosci.pl, www.soley.nieruchomosci.pl nr licencji 2487

wiecej informacji

Oferta nr:
B1717


Ogłoszenie

MIESZKANIE (RYBNIK, ŚLĄSKIE)

Cena: 75 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 2-pokojowe

*** DUŻA KAWALERKA W RYBNIKU *** Przestronna kawalerka w Rybniku Chwałowicach o pow. 35,40 m2, usytuowana na drugim piętrze niskiego bloku. Ustawny przedpokój, duża kuchnia z oknem z możliwością ustawienia kącika jadalnego. Okna PCV, na podłogach panele. Łazienka wykafelkowana , z zamontowaną wanną. Ogrzewanie z sieci. Standard mieszkania pozwala na wprowadzenie się od razu. Blok docieplony, zadbana klatka. Ze względu na lokalizację blisko do sklepów, przychodni,szkół oraz komunikacji miejskiej. Ciche i spokojne sąsiedztwo.ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!! NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez procedurę zakupu aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Zapewniamy przygotowanie stanu prawnego oraz skompletowanie dokumentów

wiecej informacji

Oferta nr:
B1716


Ogłoszenie

DOM (RYBNIK, ŚLĄSKIE)

SPRZEDAŻ-WYNAJE
Czynsz: 1 900,00 PLN
Rodzaj nieruchomości: wolnostojący

*** WYNAJEM DLA FIRM *** PRZESTRONNY DOM W RYBNIKU *** Dom o pow. 160 m2 składający się z 8 pokoI, kuchni i łazienki. Budynek doskonale nadaje się na wynajem dla dla firmy na prowadzenie działalności gospodarczej lub nocleg dla pracowników. Działka w całości ogrodzona, druga linia zabudowy od drogi głównej. Ogrzewanie CO-węglowe - nowy, nowoczesny piec. Istnieje możliwośc podłączenia gazu. Budynek w dobrym stanie technicznym. Opłaty miesięczne 1900 zł + media, kaucja jednorazowa 33000 zł. ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !!! NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez procedurę zakupu aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Zapewniamy przygotowanie stanu prawnego oraz skompletowanie dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. KONTAKT: Agencja Nieruchomości SOLEY, Rybnik ul. Kościuszki 59 tel./fax 32 42-31-139, kom. 607-46-15-92 rybnik@soley.nieruchomosci.pl www.soley.nieruchomosci.pl nr licencji 5789

wiecej informacji

Oferta nr:
B1715


Ogłoszenie

MIESZKANIE (RYBNIK, ŚLĄSKIE)

Cena: 83 000,00 PLN SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości: 2-pokojowe

OKAZYJNA CENA !!! DUŻE M-3 w Rybniku Chwałowicach o pow. 53 m2. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi. Układ przestronny , kuchnia z oknem i małym kącikiem jadalnym. Na wyposażeniu pozostają meble w kuchni wraz ze sprzętem AGD. Łazienka zadbana , wykończona panelami i kafelkami, z zamontowaną kabiną prysznicową. Ogrzewanie weglowe, piec do CO w piwnicy. Do mieszkania przynależy duża piwnica i wspólny strych. Dużo miejsc parkingowych !!! Zapraszamy na prezentację ! NA ŻYCZENIE KLIENTA POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Proponujemy naszym klientom bezpieczne i sprawne przejście przez proces zakupu lub najmu , aż do momentu umowy końcowej związanej z jej nabyciem. Oferujemy pomoc w sprawdzaniu stanu prawnego i kompletowaniu dokumentów do kredytu i Notariusza. Pomagamy w negocjacjach ceny i warunkach transakcji z właścicielem. KONTAKT: Agencja Nieruchomości SOLEY, Rybnik ul. Kościuszki 59 tel./fax 32 42-31-139, kom. 607-46-15-92 rybnik@soley.nieruchomosci.pl www.soley.nieruchomosci.pl nr licencji 5789

wiecej informacji

Następna stronaSzukaj oferty numer: 

Jeżeli chcesz być powiadamiany o nowościach na naszej stronie w naszej ofercie wpisz swój e-mail w poniższe pole i naciśnij 'OK'.

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI SOLEY
www.soley.nieruchomosci.pl
rybnik@soley.nieruchomosci.pl lub zory@soley.nieruchomosci.pl
tel./fax: 32 42 31 139 (Rybnik) lub 32 43 47 494 (Żory)
Powered by Whizz.pl
---2006---